جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و … لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و …

لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

بُطری بازار

پهلوانِ بازار شو!

Search
Close this search box.

3 راه ساده برای ایجاد وفاداری در مشتری قهوه

3 راه ساده برای ایجاد وفاداری در مشتری قهوه

برندهای زیادی اون بیرون هستن و مشکل اینه که شما بتونین اطمینان کسب کنین که توجهی که لایقش هستین رو دریافت می‌کنین. بهترین راه برای این اتفاق، به دست آوردن یک سری مشتری وفاداره. این یعنی جذب و حفظ مشتری به وسیله خدمات متمایز و بازاریابی موثر. ارزش یک مشتری، چیزیه که قابل سنجشه و به رشد تجارت شما کمک میکنه. این مطلب درباره 3 روش ساده برای ایجاد وفاداری در مشتری هستش که اونها رو به سمت شما برمیگردونه.

3 راه ساده برای ایجاد وفاداری در مشتری قهوه
3 راه ساده برای ایجاد وفاداری در مشتری قهوه

1. محتوای باارزش ارائه بدین

مهمترین جنبه تجارت شما، خود محصول شماست. خیلی مهمه که مشتری شما، محصول شما رو به کیفیت و خوشمزگی بشناسه. شما دل‌تون میخواد که مشتری به برند شما به عنوان یه چیز لذت‌بخش و قابل اعتماد نگاه کنه. چه شما یه کارآفرین آنلاین تو حوزه قهوه باشین، چه تامین‌کننده برندها باشین، در هر صورت مشتریای شما باید بتونن به شما تکیه کنن.

شما میتونین از این محتواها به عنوان ابزارهای بازاریابی خودتون هم استفاده کنین. 2 تا ابزار خوب شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها هستن. با ارائه محتوای مناسب به مخاطب، شما متخصص اون حوزه به نظر میاین.

2. با مشتریاتون تعامل داشته باشین

تعامل با مشتریا یه روش خیلی خوب برای تشکر از اونهاست که دارن با شما تجارت میکنن. مردم عاشق وقتایی هستن که شرکت‌ها میرن به سمت‌شون، مخصوصاً اگر شخصی باشه. این کار به اونها احساس خاص بودن میده و تشویق‌شون میکنه که برند شما رو به دوستان خودشون هم معرفی کنن. علاوه بر ارتباط رودرو، شما می‌تونین از شبکه‌های اجتماعی و روش‌های آنلاین هم برای این کار استفاده کنین.

3. پیشنهاد تخفیف و پاداش به مشتریان وفادار

به طور میانگین، مردم آمریکا حداقل عضو 10 برنامه وفاداری مشتری هستن، دلیلشم اینه که همه از معامله خوب خوش‍شون میاد! وقتی که شما تخفیف و تشویق خودتون رو توی سایت و … اعلام می‌کنید، مشتریا حواس‌شون به اینه که شما کی چیکار می‌کنید. ولی وقتی به مشتریای قبلی به خاطر خریدشون از شما تخفیف میدین، این بهشون کمک میکنه که بفهمن برای شما ارزش دارن و شما بهشون اهمیت میدین. یه تخفیف ساده به مشتری‌ای که پیش شما برمی‌گرده، یه راه خیلی ساده برای افزایش وفاداریه.

منابع عکس و متن:

Joes Garage Coffee

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار