سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

چالش باز کردن درب بطری

چند وقتیه که یه چالشی تو اینترنت راه افتاده، به اسم چالش باز کردن درب بطری. این چالش رو میتونین با هشتگ BottleCapChallenge تو اینستاگرام و جاهای دیگه ببینید. کاری که باید بکنین، اینه که یه بطری رو میذارین جلوی دوربین، دربش رو یکم باز میکنین، بعد با یه حرکت چرخشی، مثل ورزشکارای هنرهای رزمی، با لگد، دربش رو باز میکنین. اگه یکمم بهش جلوه ویژه بدین، چه بهتر!

چالش باز کردن درب بطری
چالش باز کردن درب بطری

چالش باز کردن درب بطری از کجا شروع شد؟

در تاریخ 25/06/2019، یه آقایی به اسم Farabi Davletchin، که ورزشکار تکواندو هستش، یه ویدیو پست کرد، که توی اون با روش‌های مختلف، درب بطری رو باز میکنه. بعد از گذشت 6 روز، این ویدیو، بیشتر از 211.000 بار دیده شد و بیتر از 12.500 نفر، لایکش کردن. توی توضیحات زیر این ویدیو، توی اینستاگرام هم، چند نفر از افراد مشهور رو به این چالش دعوت کرد.

چالش باز کردن درب بطری چطور همه‌گیر شد؟

اون آدمایی که به این چالش دعوت شده بودن، لبیک گفتن و شروع کردن به پست کردن ویدیوهاشون. آدم‌های دیگه هم شروع کردن به انجام دادن این چالش و پست کردن ویدیوهاشون تو شبکه‌های مجازی مختلف. چند تا از این آدم معروفا رو، ویدیوهاشون رو براتون جمع کردیم.

John Mayer

Jason Statham

Justin Bieber

Mariah Carey

Ryan Seacrest

جلوه‌های ویژه کامپیوتری

چند وقت بعد از منتشر شدن این ویدیوها، یه سری ویدیو دیگه منتشر شد، که نشون میداد خیلی از این ویدیوها دروغی هستن و اگر کامپیوتر نبود، نمیشد که بشه!

ورود مردم عادی به چالش باز کردن درب بطری

طبیعتاً بعد از اینکه آدمای معروف این کار رو کردن، مردم عادی هم شروع کردن به پست کردن ویدیوهاشون از چالش باز کردن درب بطری. جالب اینجاست که مردم عادی، شروع کردن به کارهای خلاقانه کردن واسه باز کردن درب بطری.

ورود حیوانات خانگی به چالش

یه سری از این ویدیوها رو آدمایی ساختن که حیوانات خانگی دارن و ویدیوهای بانمکی از این موجودات منتشر کردن.

برعکس شدن چالش!

یه سری ویدیوی منتشر شده از این چالش، ورداشتن چالش رو برعکس کردن! یعنی یه سری بطری میان و کله آدمیزاد رو میپرونن!

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار