جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و … لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و …

لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

بُطری بازار

پهلوانِ بازار شو!

Search
Close this search box.

همکاری بطری بازار با دانشگاه تهران و یونسکو

کارگاه آموزشی تفهیم‌نامه طراحی

کارگاه آموزشی تفهیم‌نامه طراحی (Design Brief) توسط بطری بازار با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و سازمان یونسکو برگزار میشه. توی این کارگاه درباره این صحبت میکنیم که چطور به طراحان و افراد خلاق، سفارش طراحی بدیم، تا به اهداف تجاری خودمون برسیم.

کارگاه آموزشی تفهیم‌نامه طراحی (Design Brief)

حتماً برای شما هم پیش اومده که برای تجارت خودتون، نیاز به یک فرد متخصص در حوزه طراحی داشتید. مواردی مثل طراحی لوگو، طراحی سایت، طراحی رابط کاربری، طراحی بسته‌بندی، طراحی محصول و …


جلسه‌ای با طراح انتخاب شده گذاشتید و پروژه شروع شده، امّا وقتی با طرح نهایی روبرو شدین، با اهداف تجارت شما فاصله داشته و یا نمیدونستین کدوم طرح رو انتخاب کنین.

این کارگاه به شما کمک میکنه تا ارتباط بهتری با طراح برقرار کنین، و با زمان و هزینه کمتر، بهترین خروجی ممکن رو دریافت کنین.

هزینه کارگاه

این کارگاه رایگان است و حضور برای عموم آزاد.

زمان و مکان کارگاه

سه‌شنبه دهم دی‌ماه 1398 ساعت 13 الی 15

خیابان کارگر شمالی، خیابان شانزدهم (فرشی مقدم)، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، سالن آمفی تئاتر

آدرس سایت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار