جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و … لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و …

لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

بُطری بازار

پهلوانِ بازار شو!

Search
Close this search box.

طراحی قلمرو بطری قهوه کلدبرو (سرددم)

طراحی قلمرو بطری قهوه کلدبرو (سرددم)

اسم برند تولیدکننده این قهوه Kingdom هستش، که معنیش میشه پادشاهی و قلمرو. واسه همین هم ما اسم مطلب رو گذاشتیم طراحی قلمرو بطری قهوه کلدبرو (سرددم) که با حال و فضای این طرح همخونی داشته باشه. توی ارائه طرح این استودیو و عکس‌هاش هم مجسمه یه پادشاه رو میبینیم.

طراحی لیبل و بطری قهوه کلدبرو (سرددم) Kingdom

این بطری توسط اتودیو طراحی انگلستانی Fifty3 طراحی شده. قهوه خوشمزه، طبیعی و تولید شده با مطابقت قوانین تجارت عادلانه جهانی، توی یک بطری شیشه‌ای قرار گرفته که درش هم چوب پنبه هستش و قابلیت این رو داره که دوباره مهر و موم بشه. پالت رنگی خاکستری مایل به قهوه‌ای، توی خیلی از بطری‌های کلدبرو و مربوط به صنعت قهوه، دیده میشه. دستخط زنده لوگو در وسط و بالای اون هم عبارتی رو میبینیم که نشون دهنده کیفیت خوب کلدبرو هست. آیکون‌های مربوط به اصالت محصول، زمان دم کشیدن و تعداد رو هم پایین بطری میبینیم.

طراحی قلمرو بطری قهوه کلدبرو (سرددم)

همه این موارد باعث شده که طراحی این بطری، از نظر بصری خوشایند باشه و مشتری با اطلاعات به درد نخور، گیج نشه. این استودیو درباره طراحی خودشون میگه:

شرکت Kingdom واردات قهوه‌های طبیعی رو به کشور ایرلند انجام میده. ما هم افتخار داشتیم که اولین بطری و لیبل بطری این شرکت رو برای ورود به بازار مصرف کنندگان، طراحی کنیم. این پروژه شامل طراحی دوباره برند اونها هم میشد.

Fifty3
آیکون‌های الهام گرفته شده از قلعه و قلمرو پادشاهی

منابع عکس و متن:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار