سبد خرید

پروفایل

علاقه‌مندی‌

مقایسه

فروشگاه

طراحی قلمرو بطری قهوه کلدبرو (سرددم)

طراحی قلمرو بطری قهوه کلدبرو (سرددم)

اسم برند تولیدکننده این قهوه Kingdom هستش، که معنیش میشه پادشاهی و قلمرو. واسه همین هم ما اسم مطلب رو گذاشتیم طراحی قلمرو بطری قهوه کلدبرو (سرددم) که با حال و فضای این طرح همخونی داشته باشه. توی ارائه طرح این استودیو و عکس‌هاش هم مجسمه یه پادشاه رو میبینیم.

طراحی لیبل و بطری قهوه کلدبرو (سرددم) Kingdom

این بطری توسط اتودیو طراحی انگلستانی Fifty3 طراحی شده. قهوه خوشمزه، طبیعی و تولید شده با مطابقت قوانین تجارت عادلانه جهانی، توی یک بطری شیشه‌ای قرار گرفته که درش هم چوب پنبه هستش و قابلیت این رو داره که دوباره مهر و موم بشه. پالت رنگی خاکستری مایل به قهوه‌ای، توی خیلی از بطری‌های کلدبرو و مربوط به صنعت قهوه، دیده میشه. دستخط زنده لوگو در وسط و بالای اون هم عبارتی رو میبینیم که نشون دهنده کیفیت خوب کلدبرو هست. آیکون‌های مربوط به اصالت محصول، زمان دم کشیدن و تعداد رو هم پایین بطری میبینیم.

طراحی قلمرو بطری قهوه کلدبرو (سرددم)

همه این موارد باعث شده که طراحی این بطری، از نظر بصری خوشایند باشه و مشتری با اطلاعات به درد نخور، گیج نشه. این استودیو درباره طراحی خودشون میگه:

شرکت Kingdom واردات قهوه‌های طبیعی رو به کشور ایرلند انجام میده. ما هم افتخار داشتیم که اولین بطری و لیبل بطری این شرکت رو برای ورود به بازار مصرف کنندگان، طراحی کنیم. این پروژه شامل طراحی دوباره برند اونها هم میشد.

Fifty3
آیکون‌های الهام گرفته شده از قلعه و قلمرو پادشاهی

منابع عکس و متن:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار