جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و … لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و …

لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

بُطری بازار

پهلوانِ بازار شو!

Search
Close this search box.

5 ایده برای افزایش فروش کافه در شب یلدا

توی این مطلب، ما خودمون رو گذاشتیم جای شما و سعی کردیم به یه سری راه‌حل برسیم تا افزایش فروش کافه در شب یلدا اتفاق بیفته. این شما و این هم 5 ایده برای افزایش فروش کافه در شب یلدا.

5 ایده برای افزایش فروش کافه در شب یلدا

یکم توضیح واضحاته، ولی خیلیا هستن که توی این شب، امکان پذیرایی در خونه خودشون یا بودن کنار فردی که میخوان رو ندارن. طبیعتاً این افراد باید یه جایی برن. چه جایی بهتر از کافه شما؟ حالا که این افراد تصمیم گرفتن در کنار شما باشن، شب خوبی براشون بسازین. چطور؟ ما این پیشنهادات رو داریم:

محصول بفروشین

آدم‌هایی که توی این شب میان توی کافه شما، ممکنه بخوان به هم هدیه بدن و یا از این شب یک یادگاری داشته باشن. علاوه بر اینکه خودتون میتونین از طرف کافه خودتون، یه چیز حتی خیلی کوچیک در حد کارت تبریک، هدیه بدین، میتونین یک سری محصول هم تهیه کنین، و روی یک میزی بچینین، تا اگر لازم شد، همون لحظه آدما بتونن هدیه رو بخرن و تقدیم فرد مورد نظر کنن.

مثلاً میتونین از بطری‌های شیشه‌ای ما چند تا تهیه کنین و داخلش هرچی که به نظرتون مناسبه بریزین.

یا اینکه یک سری بطری پلاستیکی پت بخرین، و به صورت بیرون‌بر بفروشین. بالاخره یه سری هم توی خونه خودشون دور هم جمع میشن. لوازم مهمونی اونا رو تهیه کنین.

رویداد برگزار کنین

این کار رو هم خیلیا انجام میدن و دلیلشم اینه که جواب میده! امّا قرار نیست شما مثل همه رفتار کنین. احتمالاً اکثر کافه‌ها میان موسیقی سنتی اجرا میکنن یا … چرا به چیزهای دیگه فکر نکنیم؟ مثلاً نمیشه یک بازی مخصوص این شب انجام داد؟ یا از گروه‌های موسیقی با سبک‌های دیگه مثل راک و جز و … دعوت کنین. یا اصلاً بشینین ایده‌پردازی کنین و ببینین چه امکاناتی دارین. شاید بشه چند تا پدربزرگ و مادربزرگ دعوت کرد تا برای همه از خاطرات قدیم بگن. هوم؟

شاید خودتون حوصله یا وقت برگزاری رو نداشته باشین، اشکالی نداره، حامی یک رویداد بشین و محل برگزاریش، کافه شما باشه.

همکاری کنین

احتمالاً خیلی از شرکت‌ها، گروه‌ها و افراد، دل‌شون میخواد که توی این شب یک رویداد برگزار کنن. چه اشکالی داره که به اونا فضا رو اجاره بدین؟ اینم یه نوع منبع درآمده!

حتی میتونین از گرو‌هایی مثل باهمزی کمک بگیرین و داخل ایوند، رویدادتون رو منتشر کنین.

یا ممکنه افرادی محصولاتی برای فروش داشته باشن، خب بهشون میز و ویترین اجاره بدین.

قرار نیست همه کارها رو خودتون انجام بدین. به اطرافیان‌تون فکر کنین و ببینین چه کاری میتونین براشون انجام بدین.

تهیه منوی مناسبتی برای شب یلدا

بالاخره یه رسم و رسومی وجود داره. آجیل، انار، هنوانه و … چیزهایی هستن که توی این شب مردم مصرف میکنن. با یه جست‌وجوی ساده توی گوگل، میتونین کلی دستور غذا و خوراکی با این محصولات پیدا کنین. هدف اینه که آدما توی کافه شما، شب یلدا، براشون با شب‌های دیگه کافه شما تفاوت داشته باشه.

از اونجایی که احتمال زیاد، خوراکی‌های این شب بیشتر سفارش داده میشه، میتونین برای باقی خوراکی‌ها و تشویق مردم به مصرف‌شون، تخفیف بذارین.

فضایی برای عکس یادگاری ایجاد کنید

این یکی ممکنه به نظرتون عجیب بیاد! ولی توی سبک زندگی فعلی افرادی که زیاد کافه میرن، عکس گرفتن و یادگاری و اینستاگرام و … جایگاه ویژه‌ای داره. خودتون که بهتر در جریانین! پس بیاین و یه فضای بانمک براشون بسازین، تا عکسای خوب داخل کافه شما بگیرن و وقتی توی اینستاگرام پست میکنن، شما یک سری تبلیغ دارین که توسط مشتری تولید شده و احتمالاً تا مدت زیادی توی پروفایل‌شون میمونه.

این روش به افزایش فروش بلندمدت شما کمک میکنه.

تبلیغات و اطلاع‌رسانی قبل از شب یلدا فراموش نشود!

این یکی جزو ایده‌ها نیست، ولی چون یلدا، فقط یه شبه، باید از قبل شروع کنین و به آدما خبر بدین. پس لطفاً عجله کنین!

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار