جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و … لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و …

لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

بُطری بازار

پهلوانِ بازار شو!

Search
Close this search box.

4 روش چاپ لیبل بطری

4 روش چاپ لیبل بطری

لیبل بطری‌ها نقش مهمی برای نشون دادن واضح و شفاف برند شما و مزایای محصول شما ایفا میکنه. عواملی مثل طراحی، برند، پیام محصول و رنگ، برای به چشم اومدن محصول شما مهم هستن. برای انتخاب روش چاپ مناسب، لازمه که با فنون چاپ و اصطلاحاتشون آشنا بشین تا این عوامل رو به خوبی رعایت کنین. توی این مطلب با 4 روش چاپ لیبل بطری آشنا میشین تا بدونین که دنبال چی باید بگردین.

4 روش چاپ لیبل بطری
4 روش چاپ لیبل بطری

با توجه به انتخاب‌های زیادی که وجود داره، روش چاپ مناسب، به شما این اطمینان رو میده که پیام بازاریابی شما واضح و دقیق منتقل بشه.

چاپ افست لیبل بطری (Offset Lithography)

این روش چاپ، از یک ورق آلومینیوم منعطف برای انتقال رنگ استفاده میکنه. برای چاپ به تعداد زیاد، این روش به شما اجازه استفاده از پوشش‌های متنوعی رو هم میده.

  • وارنیش براق و مات: این پوشش برای ایجاد جذابیت بصری یا تاکید روی عنصر خاصی از طراحی استفاده میشه.
  • UV: این پوشش، حس شیشه‌ای داره و دوام خوبی هم داره

چاپ فلکسوگرافی لیبل بطری (Flexography)

این روش چاپ از یه ورق پلاستیکی برای چاپ روی انواع مواد استفاده میشه. سرعت چاپ این روش خیلی بالاست. انخاب‌هایی که این روش بهتون میده زیاده. چیزهایی مثل برش خاص لیبل، لمینت و طلاکوب کردن. این روش برای خیلی از محصولات مثل لیبل‌ها، نوارها، کیف و ساک، جعبه‌ها و بنرها پیشنهاد میشه.

چاپ گراور لیبل بطری (Rotogravure)

این روش چاپ، از یک سری استوانه که تصاویر روی اونها حک شدن استفاده میکنه. وقتی جوهر و مرکب، از استوانه به کاغذ منتقل میشه، گرافیک و رنگ فوق‌العاده‌ای رو تولید میکنه. این روش حتی برای تیراژ بالای 25000 عدد، این اطمینان رو میده که همه لیبل‌ها از کیفیت یکسانی برخوردار باشن.

چاپ دیجیتال لیبل بطری (Digital)

این روش چاپ، برای تعداد پایین خیلی مناسبه. از طرفی چون نیازی به ساخت ورق و استوانه برای چاپ نداره، هزینه کمتری هم تحمیل میکنه. این روش شفافیت و وضوح خوبی برای رنگ و تصاویر تبلیغاتی لیبل شما هم داره. اگر محصولاتتون هم با هم کمی فرق دارن، با این روش میتونین طرح‌های مختلف رو چاپ کنین.

منبع متن:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار