سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

9 مُدِ طراحی لیبل و بطری آبمیوه

9 مُدِ طراحی لیبل و بطری آبمیوه

هدف شما فروش بطری آبمیوه‌ست ولی برای رسیدن به این هدف باید خلاقیت داشته باشین. یه بطری آبمیوه، یه بوم خالیه تا شما بتونین برند، سبکتون و حتی دیدگاه شخصیتون رو منتقل کنین. بطری آبمیوه، نه تنها فضای خلاقیت شماست، بلکه میتونه بلیط دائمی سودآوری و شناخته شدن توسط مشتری باشه. توی بازار رقابتی آبمیوه امروز، این طراحی بطری آبمیوه‌ست که میتونه یک برند رو از بقیه متمایز کنه. از گرافیک لیبل بطری گرفته تا فرم خود بطری، این 9 مُدِ طراحی لیبل و بطری آبمیوه که مد روز هستن، میتونه به شما یکم ایده بده تا فروش خودتون رو افزایش بدین.

9 مُدِ طراحی لیبل و بطری آبمیوه
9 مُدِ طراحی لیبل و بطری آبمیوه

بطری و لیبل‌های بافت‌دار

لیبل‌های بافت‌دار میتونن یه بُعد جدید به بطری آبمیوه اضافه کنن. وقتی که مشتری بطری شما رو از تو یخچال مغازه برمیداره، اونا میتونن به سرعت تفاوت رو احساس کنن. بافت و تکنیک‌های برجسته چاپ لیبل، میتونه لوگو و … شما رو خیلی خوب نشون بده و از رقبا متمایز کنه. علاوه بر لیبل، این بافت میتونه روی خود بطری هم باشه.

بطری آبمیوه Sopocani

لیبل‌های تصویرسازی شده

شرکت‌های تولیدکننده آبمیوه، با استفاده از تصویرسازی، لیبل‌های چشمگیرتر و جذاب‌تری خلق میکنن تا بتونن یک داستان رو تعریف کنن. تصویرسازی‌های رنگی، یک تاثیر بصری سریع روی مشتری میذارن و چشم اونا رو به سمت محصول شما هدایت میکنن. تصویرسازی یه ظاهر ویژه برای بطری خلق میکنه و به مشتری هم کمک میکنه که محصول شما رو سریع پیدا کنه.

بطری آبمیوه Lazy Ghost

لیبل‌های برش خورده

برش خاص دادن به لیبل، یه سبکیه که حالا حالاها مهمون ماست. بریدن لیبل، فرصت‌های زیادی رو برای خلاقیت خلق میکنه. این برش‌ها میتونن شبیه فرم لوگوی شما یا میوه یا هر چیز دیگه‌ای باشن.

بطری آبمیوه Zdravo

لیبل‌های ساده

از اونجایی که خیلی از لیبل‌ها دارن جذاب و ساده میشن، لیبل‌های ساده برای خیلی از تولیدکنندگان آبمیوه، یه سبک پسندیده شده. اینجور لیبل‌ها به محصول اجازه میدن که خودش رو خوب نشون بده و نقطه توجه بطری بشه.

بطری آبمیوه Pressed

حس و حال خودمونی

خیلی از تولیدکننگان هم دارن یه حس و حال شخصی و خودمونی به لیبل‌هاشون میدن. فونت‌های دست‌نویس یکی از روش‌های ایجاد این حس و حاله. اخیرا! مصرف‌کنندگان به سمت چیزهای طبیعی و ساده جذب شدن که نشون دهنده سلامتی و خوشی هستن. حس و حال خودمونی، میتونه مزایای محصول شما رو نمایش بده. این سبک، به ایجاد ارتباط بین برند و مشتری هم کمک میکنه.

بطری آبمیوه Limoncello

هماهنگی لیبل و آبمیوه

آبمیوه‌ها وقتی توی بطری شفاف هستن، خودشون رو خیلی بهتر نشون میدن. بطری‌های شیشه و پت شفاف، رنگ‌های روشن و طبیعی محصول رو نشون میدن. برای اینکه به طبیعی بودن محصول بیشتر تاکید کنیم، میتونیم رنگ لیبل رو با رنگ آبمیوه هماهنگ کنیم. مثلاً یه قرمز خوش‌رنگ برای توت‌فرنگی و یه نارنجی خوب برای پرتقال.

بطری آبمیوه Muy Mio

پوشش درب بطری

لیبل‌هایی که روی درب بطری چسبونده میشن، میتونه به مشتری شما احساس امنیت بده. اینجور لیبل‌ها میتونن با لیبل اصلی روی بدنه هم هماهنگ و حتی یکی بشن. این انتخاب هم میتونه یه دلیل دیگه به مشتری شما برای خرید بده.

بطری آبمیوه Green Street Juice

بطری‌هایی برای بزرگسالان

خیلی از آبمیوه‌ها، یه جوری طراحی میشن که بیشتر بچه‌ها خوششون بیاد. این خودش یک فرصت بازار رو ایجاد میکنه شما بتونین بطری آبمیوه‌ای طراحی و تولید کنین که آدم بزرگا خوششون بیاد.

بطری آبمیوه Carolina

بطری‌های فسقلی

جدیداً بطری‌های کوچولو هم مد شدن. خیلی از مشتریا دلشون میخواد قبل از اینکه پول زیادی بابت یه چیز بدن، بتونن با هزینه کمتر اون چیز رو تست کنن. اینجور بطری‌ها برای این اتفاق مناسب هستن.

بطری آبمیوه Juice Shop

منابع عکس و متن:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار