سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

5 روش فروش بطری آب معدنی

اگر چیزی به نام محصول همگن در دنیا وجود داشته باشه، اون محصول چیزی نیست جز آب! خیلی از برندهای تولیدکننده بطری‌های آب معدنی، محصولات خودشون رو از دیگران متمایز کردن که ما رو هدایت میکنه به سمت اصالت در طراحی بطری. این موارد 5 روش فروش بطری آب معدنی هستن، که باعث میشن مردم محصول شما رو دوست داشته باشن.

5 روش فروش بطری آب معدنی
5 روش فروش بطری آب معدنی

بازار هدف متفاوت انتخاب کنین

اولین کاری که میتونین انجام بدین، اینه که بازار هدف متفاوتی رو انتخاب کنین. این جمله که ما یه محصولی داریم، مناسب همه، یعنی مرگ تجارت شما! واسه مثال میتونین به طراحی و تولید بطری آب معدنی برای این بازارها فکر کنین:

  • رستوران‌ها
  • کافی شاپ‌ها
  • قهوه‌خانه‌ها
  • ورزشکاران
  • کودکان
  • زنان
  • دانشجویان
  • و …

بازارهای خیلی زیادی از بطری آب معدنی تو ایران خالیه! هر کدوم از این بازارهای هدف هم، نیاز متناسب با خودشون رو دارن که طبیعتاً روی فرم و شکل و گرافیک و … بطری آب معدنی هم تاثیر میذاره. یعنی اگر میخواین که مردم، محصول شما رو دوست داشته باشن، باید به نیازهای اونا توجه کنین.

منبع آب معدنی رو هوشمندانه انتخاب کنین

منبع آب معدنی، میتونه نشان تجاری یک برند آب معدنی باشه. خلوص و تازگی، نقش حیاتی در تصویر بطری‌ها داره، که اغلب یک مکان شگفت‌انگیز رو نمایش میده. به غیر از این، انتخاب یک محل مناسب، به شما کمک میکنه که کمتر حرف بزنید!

چیز بیشتری از آب برای پیشنهاد داشته باشین

به جای آب خالی، برندها میتونن یه چیزایی مثل طعم، ویتامین، گاز و حتی رنگ استفاده کنن. برای مثال طعم‌هایی مثل، آب نارگیل، آب هندونه و … میتونن هم ارگانیک بودن محصول رو حفظ کنن و هم اینکه یه نقطه تمایز خاص باشن. آب‌هایی که از سلامتی حرف میزنن هم میتونن آدمایی رو که این مساله براشون مهمه رو جذب کنن. ولی مراقب باشن که بتونین با حقایق علمی، ادعای خودتون رو ثابت کنین.

به محیط زیست توجه کنین

بسته بندی دوستدار محیط زیست، یه چیزیه که اخیراً مد شده و مردم هم بهش اهمیت میدن. واسه همین اگه بتونین برند خودتون رو جوری نمایش بدین که بابت محیط زیست، احساس مسئولیت میکنه، یه قدم به تسخیر قلب مصرف‌کنندگان سبز نزدیک شدین. چطور این کار رو انجام بدین؟ توی برنامه تجاری خودتون از نحوه بازیافت بطری‌هاتون صحبت کنین یا مثلاً از بسته‌بندی‌های کارتنی استفاده کنین!

برندینگ در صنعت آب یعنی همه چیز!

وقتی که برند شما از رقبا متمایز باشه، جنگ رو بردین. چطور میتونین بطری آب معدنی خودتون رو بفروشین؟ با ساختن یک برندی که براساس بازار هدفتون هستش! خب حالا چطور مخاطب رو درگیر برند خودتون کنین؟ راه‌های زیادی واسش هست. مثلاً بطری شما مناسب یک مراسم فاخر پذیرایی شام هست؟ خیلی خب، همین موضوع رو به زبون ساده بهشون بگین و روی این موضوع تمرکز کنین.

منبع:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار