سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

8 نکته درباره لوگو و برندینگ کافی شاپ

8 نکته درباره لوگو و برندینگ کافی شاپ

وقتی شما دور و ور خودتون، با دوستاتون میرین کافه، خیلی راحت از کنار زحمت و توجه زیادی که اون کافی شاپ برای برندینگ، بازاریابی و تجریه مشتری کشیده میگذرید. پشت اون لیوان قهوه که میخورین، کوهی از تصمیمات طراحی خوابیده. از طراحی لوگو گرفته تا بسته بندی و فضای داخلی. توی این مطلب 8 نکته درباره لوگو و برندینگ کافی شاپ میگیم.

8 نکته درباره لوگو و برندینگ کافی شاپ

1. از نمادی استفاده کنین که توی کاربردهای مختلف خوب باشه

نماد مثلث لوگوی کافه Arvo Coffee به این کافه اجازه میده که موقع برندینگ دستش باز باشه و لوگوش به خوبی روی بسته بندی، وبسایت و … بشینه. به عنوان یه صاحب تجارت، اینکه اجزای بیشتری از محیط کافی شاپ، با لوگوی شما نمایش داده بشه، براتون سودآوری بیشتری داره و مردم هویت شما رو بیشتر درک میکنن.

برندینگ کافی شاپ Arvo coffee

2. از رنگ برند، برای تجربه مشتری استفاده کنین

کافی شاپ Jimmy’s Coffee بازی برند خودش رو داره. حتی کف زمین هم با رنگ سازمانی کافی شاپ هماهنگه. کنتراست عمیق رنگ سیاه زمینه، با زرد روشن روش، به علاوه نورپردازی محیط، به آدم میگه که لم بده و ژست بگیر. به حال و فضای کافی شاپ خودتون توجه کنین. برای جذب مشتری مورد نظرتون، این مورد حتی قبل از سرو محصول مهمه.

برندینگ کافی شاپ Jimmy’s Coffee

3. بطری و بسته بندی چشمگیر داشته باشین

اگر شما محصولی رو میفروشین، بطری و بسته بندی شما، مثل کاغذ کادو میمونه! فرقی نمیکنه که توی خود کافه سرو میکنین یا بیرون‌بره، اطمینان کسب کنین که به اندازه خود محصول خوبه. مثلاً کافی شاپ Pilot Coffee Roasters این کار رو خوب انجام میده. لیوانای قهوه این کافی شاپ، یه هنر هندسی هستن به علاوه لوگوی ساده اونها. انقدری جذاب هستن که نتونین بهشون توجه نکنین.

برندینگ کافی شاپ Pilot Coffee Roasters

4. از شراکت و همکاری با برندهای دیگه استقبال کنین

وقتی که میخواین یه کافی شاپ راه بندازین، تو فکر شرکای تجاری و استراتژیک خودتون باشین. این حرکت براتون کلی فرصت ایجاد میکنه. مثلاً برند Boxcar Social یه کافی شاپ و یه فضا برای رویدادهای مختلفه. این برند حتی به باریستاها آموزش هم میده. این برند با دیگران همکاری میکنه و توی رویدادهای مختلف، در کنار برندهای دیگه ظاهر میشه.

برندینگ کافی شاپ Boxcar Social

5. لوگویی طراحی کنید که سازگار باشه و تو ذهن بمونه

قبل از اینکه هر کسی محصول یا خدمات شما رو تجربه کنه، به ظاهر شما توجه میکنه. لوگوی کافی شاپ  Quantum Coffee مثل رعد و برق میمونه! این نماد قوی در کنار رنگ سیاه زمینه، به خوبی به چشم میاد و با رنگ‌های مختلف محیط ترکیب میشه. فقط کافیه یه سر به صفحه اینستاگرامشون بزنید تا ببینید که چطور، روی بسته بندی، محصولات و فضای کافه ازش استفاده میکنن. نورانی بودن لوگو در فضای تاریک هم خوشاینده.

برندینگ کافی شاپ Quantum Coffee

6. لوگو رو با سلیقه مشتری هماهنگ کنین

کافی شاپ Dineen Coffee این کار رو به خوبی انجام میده. لوگو و حال و فضای این کافه، کلاسیکه و متناسب با مشتریاشه. این کافه توی قلب تجاری شهر تورنتو کانادا قرار گرفته، و رنگ طلایی لوگو و فضا، با حال و فضای لوکس اون منطقه هماهنگه. این کافه، محل قرارهای تجاریه و قرار گرفتن لوگو روی زمین، نزدیک درب ورودی، یه حس خوشامدگویی داره.

برندینگ کافی شاپ Dineen Coffee

7. مشتری رو با برندینگ خلاقانه سورپرایز کنین

کارکنان کافی شاپ De Mello Palheta استاد اینن که لوگوی کافه رو با همه چی ترکیب کنن، حتی دارچین روی محصولات. به این فکر کنین که شما کجاها میتونین از لوگوی خودتون استفاده کنین. باید در قلب تجارت خودتون به این فکر کنین که کجاها میتونین ماهرانه، با خلاقیت خودتون، مردم رو به سمت برند خودتون جذب کنین.

برندینگ کافی شاپ De Mello Palheta

8. ارزش‌ها و ریشه‌های خودتون رو نمایش بدین

لوگوی کافی شاپ Hale Coffee روی تیشرت همه کارکنانش هست. اونا حتی تا اینجا پیش رفتن که یه ورژن عربی هم لوگوی خودشون بسازن. اینکه لوگو و … برند خودتون رو به زبون‌های دیگه ترجمه کنین، به شما کمک میکنه که با دیگران ارتباط برقرار کنین و افراد بیشتری جذب برند شما بشن. یادتون نره که از قلب و مغزتون، همزمان استفاده کنین!

برندینگ کافی شاپ Hale Coffee

اگر خواستین برای کافی شاپ خودتون، بطری بخرین، یه سر به راسته بطری فروشان ما بزنین. اگرم خواستین برند خودتون رو با یه بطری مخصوص خودتون تقویت کنین، یه سر به راسته طرح فروشان ما بزنین.

منابع عکس و متن:

Looka

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار