جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و … لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و …

لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

بُطری بازار

پهلوانِ بازار شو!

Search
Close this search box.

3 افزودنی قهوه برای جلب توجه مشتری کافه

3 افزودنی قهوه برای جلب توجه مشتری کافه

قهوه یه نوشیدنی همه فن حریفه که هنوز خیلی جا داره تا آدمیزاد باهاش چیزای جدید بسازه. ممکنه به نظرتون عجیب بیاد، مخصوصاً اگر سلیقه غذایی خودتون رو اینطور تربیت کرده باشین که از یک سری مدل قهوه و دم کردن خاص لذت ببرین، ولی اضافه کردن یه افزودنی ساده، میتونه شاخه جدیدی رو برای خودش باز کنه. مثلاً به همون شیر و خامه فکر کنین که اولین بار وقتی اضافه شد، قهوه رو وارد یه جریان جدیدی کرد. با معرفی یه افزودنی جدید به محصولات برند قهوه یا کافه خودتون، میتونین توی این دوره زمونه که همه جا یه کافه هست، یه سری تو سرا بلند کنین. با توجه به همه این حرفا، این 3 افزودنی قهوه برای جلب توجه مشتری کافه هستش که میتونه شما رو از رقبا متمایز کنه.

3 افزودنی قهوه برای جلب توجه مشتری کافه
3 افزودنی قهوه برای جلب توجه مشتری کافه

ویتامین

قهوه یکی از اجزای اصلی صبحانه آدما شده. در کنار این جریان، خیلی از آدما هم صبح به صبح، ویتامین مصرف میکنن. با ترکیب این دو صنعت قوی، یعنی قهوه و ویتامین، شما میتونین آدمایی رو که دنبال یه نوشیدنی سالم و انرژی‌زا هستن رو بازاریابی کنین. میتونین ویتامین‌هایی که در آب حل میشن رو انتخاب کنین و با همون آب، قهوه رو دم کنین. اینجوری یه مزیت رقابتی داشته باشین.

مکمل

مکمل‌های پودری، افزودنی مورد علاقه آدماییه که باشگاه میرن و به اسموتی و شیک‌های سالم علاقه دارن. شما هم میتونین این مکمل‌ها رو به نوشیدنی قهوه خودتون ترکیب کنین. پروتئین، کلاژن و مکمل‌های دیگه، میتونن یه حال دیگه‌ای به همین قهوه که خودش انرژی‌زا هست، بدن. با تهیه یه قهوه دمی که این مکمل‌ها رو توی خودش داره، دیگه مشتریای شما لازم نیست برن توی فروشگاه‌ها بگردن و ببینن چی میتونن پیدا کنن که این مکمل‌ها رو باهاش قاطی کنن. با این حرکت، شما بهشون کمک میکنین که دیگه آزمون و خطا نکنن و از شما چیزی رو بخرن که جای دیگه نیست.

طعم دهنده

این افزودنی، چیز جدیدی نیست، ولی اضافه کردن همون طعم‌های قدیمی، یا پیدا کردن یه طعم جدید، خودش میتونه یه ترکسیب جدید درست کنه. فرقی نمیکنه که شکلات، کارامل، دارچین،وانیل یا یه چیز متفاوت مثل هل انتخال میکنین، در هر صورت، این طعم‌ها، میتونن مخلوط خوبی با قهوه بسازن و شما رو متمایز کنن. اضافه کردن یه طعم جدید، تفریح خیلی از باریستاهاست، و خلاقیت تو این موضوع، انتها نداره.

منابع عکس و متن:

Joes Garage Coffee

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار