سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام کافه

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام کافه

برای افزایش تعداد افرادی که از وبسایت و کافه شما بازدید میکنن، شما باید به فکر ترفیع و تشویق تجارت‌تون باشین. خبر خوب اینه که، اگر شما محتوای خوبی دارین، مثل عکس، فیلم، متن و … شما یه چیزی برای به اشتراک گذاشتن با بازار هدف خودتون دارین، که میتونه به بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام کافه کمک کنه.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، یه راه خوب برای کافی شاپ‌های کوچیک برای مقابله با رقبای بزرگای خودشونه. چون هم رایگانه و هم استفاده ازش آسونه. این رو توی برنامه خودتون قرار بدین که توی شبکه‌های اجتماعی مختلف، مثل اینستاگرام، فیسبوک، لینکداین و … برای خودتون پروفایل بسازین و و مهمتر از همه اینکه، توشون فعال باشین و ازشون نگهداری کنین.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام کافه

رمز موفقیت اینه که این پروفایل‌ها رو با یه فرکانس مناسب، مثل هر روز، هر دوروز یا … آپدیت کنین. اونم نه با هر مطلبی، بلکه با محتوایی که برای باار هدف شما، ارزش داره. شبکه‌های اجتماعی، علاوه بر این موارد، میتونه ابزار خوبی برای خبر دادن درباره رویدادهای آینده باشه. این فضاها، مثل اینستاگرام، بهتون کمک میکنه که با مخاطب، رابطه برقرار کنین و یا هر روز از مهارت کارکنان کافه، در ساخت لاته آرت، استفاده کنین و محتوای جذاب تولید کنین.

وقتی که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، به خوبی انجام بشه، میتونه به یه ابزار قدرتمند برای تجارت تبدیل بشه. امّا قبل از اینکه شروع به فعالیت کنین، این دو نکته رو در نظر داشته باشین:

1. مدیر شبکه‌های اجتماعی تعیین کنین

قطعاً شما دلتون میخواد که سیستم بازاریابی شبکه‌های اجتماعی‌تون، خوب روغن‌کاری شده باشه، پس باید یه آدمی رو هم بکنید کاپیتان این جریان. این آدم میتونه تصمیم بگیره که چه پیامی منتشر شه، بتونه درباره زمان‌بندی محتواها تصمیم بگیره و در نهایت هم مسئولیت اونها رو به عهده بگیره.

2. استراتژی شبکه‌های اجتماعی داشته باشین

اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگه کافه شما، چه صدا و لحنی داره؟ چی میگه؟ چطوری میگه؟ این موارد از این جهت مهم میشن که نماینده تجرات شما هستن و قراره بازار هدف رو جذب کنن. اگر جواب این سوال‌ها رو نمیدونین، یکم روشون فکر کنین، با بازار هدف خودتون صحبت کنین و بهشون گوش بدین. گوگل هم که همیشه حاضره!

منابع متن و عکس:

Canny Creative

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار