سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

بطری کوکاکولا برای سال اولی‌های دانشگاه

بطری کوکاکولا برای سال اولی‌های دانشگاه

دانشجویان وقتی وارد دانشگاه میشن، اشتیاقی برای پذیرش و کشف دنیای جدید دارن و میخوان که عطش خودشون رو برای دانش خاموش کنن. هرچند که روزهای اول دانشگاه، خیلی هیجان انگیز به نظر میاد، ولی پیدا کردن دوستان جدید، یکم کار سختیه. همین سختی، باعث شد تا کوکاکولا به فکر یه کمپین تبلیغاتی با استفاده بطری کوکاکولا بیوفته تا این کار رو آسون کنه.

راه حل؟ بطری‌های نوشابه که فقط به کمک دیگران میتونن باز شن. درهای بطری به شکلی طراحی شدن، که حتماً لازمه تا کس دیگه‌ای هم وجود داشته باشه و ازش کمک بخوان. این بهونه‌ای میشه تا سر صحبت باز شه و آدما بتونن دوستای جدیدی پیدا کنن.

بطری کوکاکولا برای سال اولی‌های دانشگاه
بطری کوکاکولا برای سال اولی‌های دانشگاه

کوکاکولا، کمپین‌های تبلیغاتی موفق زیادی داره و ما میتونیم ازش چیزهای زیادی یاد بگیریم. این کمپین، فقط درباره ارتباط دانشجویان با هم نیست، بلکه نحوه ارتباط برند با مشتری رو هم نشون میده. تصورش سخت نیست که وقتی دو نفر به این شکل با هم آشنا میشن، بخوان این اتفاق رو توی شبکه‌های اجتماعی منتشر کنن و هروقت که با این برند روبرو میشن، حس خوبی بهشون دست بده. چیزهایی که جزئی از تصویر برند کوکا کولاست و میخواد که مردم اون رو به همین شکل ببینن. شادی و اشتراک.

این کمپین، هم یک ایده خلاقانه‌ست و هم یک راه حل برای مشکل موجود و خیلی از مردم هم میفهمنش و باهاش ارتباط برقرار میکنن. این غافلگیری باعث میشه تا کوکاکولا، نسبت به رقبای خودش، تصویر بهتری داشته باشه. هزینه این کمپین هم چیز زیادی نبود. کافی بود که درب بطری‌های جدیدی طراحی و تولید بشه و داخل دستگاه قرار بگیره، ولی اثر زیادی روی مردم داشت. از طرفی وقتی مردم این نوع درب رو بشناسن، بدشون نمیاد که توی مراسم‌های مختلف بخرنش و ازش استفاده کنن که طبیعتاً باعث افزایش فروش محصول هم میشه. از اونجایی که برای باز کردنش به دو نفر نیازه، همیشه حداقل دو عدد ازش میخری.

این کمپین رو میتونین با عبارت Friendly Twist توی اینترنت ببینین، که معنی تحت‌اللفظیش میشه پیچش دوستانه که اشاره به نحوه باز شدن درب داره.

منابع عکس و متن:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار