سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

بطری کافه کوکی جینجی با شعار الهام‌بخش باش!

کافه قنادی جینجی، یه محیط باحال و خودمونیه که هرچی که ادعا میکنن، هستن. شاد و پرانرژی، به سمت اهداف خودشون حرکت میکنن و نه تنها به فکر رشد خودشون هستن، بلکه به فکر کارآفرینی و بهتر کردن زندگی دیگران هم هستن و به معنای واقعی، الهام‌بخش هستن. بطری کافه کوکی جینجی یه بطری ریزه میزه بانمکه، مثل لوگوشون.


داستان شکل‌گیری کافه کوکی جینجی چی بود؟

من آرمان صالحی هستم به همراه شریک و برادرم آروین خداوردیان در شهریور ۹۹ برند جینجی رو راه‌اندازی کردیم. ما به دنبال تغییر در بازار بودیم و همیشه به کافه‌هایی که می‌رفتیم مشتاق خوردن قهوه‌ خوب و کوکی‌ خوب بودیم.

هیچ جا راضی‌مون نمیکرد. در ضمن ما دلمون میخواست برندی وجود داشته باشه که شاد باشه و اعضای اون باهات ارتباط دوستانه برقرار کنن. این حالت مشتری و مغازه‌دار برای ما قابل قبول نبود.

کافه قنادی جینجی چه محصولات و خدماتی داره؟

بعد از اون به فکر راه‌اندازی یک برند شاد و خوشحال با خصوصیاتی که گفتیم، افتادیم. یک لوگو و اسم باحال طراحی کردیم و خفن‌ترین کوکی‌ای که میشد رو درست کردیم. از همونا که توی هالیوود می‌بینیم و دلمون میخواست از بچگی.
بعد از اون خدمات‌مون رو گسترش دادیم.

دوستان ما به غیر از کوکی و قهوه خوب از ما انتظار یک نوشیدنی سرد داشتند. اینجا ما جینجی برو رو خلق کردیم. به جرأت میتونیم بگیم خوش‌مذاق‌ترین نوشیدنی بر پایه قهوه هست که امتحان کردیم. بو و عطر فوق‌العاده‌ای داره. انرژیش ده برابر یک اسپرسو هست و ۷۲ ساعت طول میکشه تا درست بشه.

بطری بازار چه کمکی به شما کرد؟

بطری بازار با طراحی خوش‌ذوقشون در سایت ما رو جذب کردند. شیشه‌هایی که میخواستیم رو از اونها تهیه کردیم و این نوشیدنی خفن رو داخل این شیشه‌ها برای فروش گذاشتیم. نگم براتون که چقدر دوستان ما عاشق این نوشیدنی شدند.

جینجی یک برندیست که دوست داره حال آدم‌ها رو خوب کنه با کوکی و قهوه خوب. چیزی ساختیم که عاشقش شدیم و امیدواریم شما هم دوستش داشته باشید.

جینجی بصورت آنلاین با کافه‌های دیگه همکاری داره و کوکی‌های اون‌ها رو تامین میکنه. همچنین یک مغازه دنج باحال داره که کوکی‌ها جلوی شما پخته میشه و جینجی برو ها در یخچال بهشتی جینجی، سردِ سرد به دستتون میرسه‌.

آشنایی با بطری‌های این کافه قنادی

بطری‌هایی که این کافه استفاده میکنه رو میتونین اینجا ببینین:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار