سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

پک هدیه آژانس برندسازی ذِن

پک هدیه آژانس برند­سازی ذِن، یک حرکت خیلی جذاب و خوشمزه از طرف این گروه حرف‌ه­ایی هست که با خلاقیت خودشون تبلیغ و معرفی برندشون رو با طعم‌­های عالی و خوشمزه ترکیب کردن و داخل ظرف­‌های جذاب بطری بازار به شما هدیه میدن.

حتما تا به امروز با اهمیت برند­سازی در کسب و کار­های امروزی آشنا شدید و شاید خودتون هم برندی دارید و لازمه که به صورت حرفه‌­ای معرفی بشه و این مطلب بتونه براتون مفید باشه، از اونجایی که موضوع برند­سازی یه بحث تخصصی و حرفه‌­ای هست، ما ترجیح دادیم که مصاحبه­‌ای رو با خود آژانس برندسازی ذِن ترتیب بدیم که خودشون یه توضیح کوتاه از روند کارشون و خدمات‌شون برامون بگن تا مطلبی که برای این موضوع آماده میشه کاملا حرفه­‌ای و مفید ارائه بشه.

پک هدیه آژانس برندسازی ذِن

درباره آژانس برند­سازی ذِن

کار ما طراحی استراتژی برند، طراحی هویت بصری برند، طراحی وب سایت و تولید محتوا هست.

پک هدیه آژانس برندسازی ذِن

مسیری که برای این روند طی میشه رو می­فرماید؟

ابتدا برای کسب و کار شما با متد­های بروز و خلاقانه استراتژی تدوین و طراحی می­کنیم و بعد بر اساس همین استراتژی هویت بصری برند شما طراحی میشه، طراحی سایت و تولید محتوای مرتبط و تخصصی هم مرحله بعدی گسترش هویت برند شما هست.

پک هدیه آژانس برندسازی ذِن

 به نظر خودتون نقطه قوت آژانس برند­سازی ذِن در کجاست؟

ما نقطه قوت خودمون رو در تیم اجرائی خودمون می­دونیم، یک تیم خلاق و متخصص که همگی با نهایت تعهد، برای انجام دادن کار­هایی که بهشون محول میشه کنار هم جمع شدن، البته اعتقاد ما به اینه که هرچقدر هم طرح و ایده ما خوب و بی­نقص باشه، بدون همدلی و ارتباط مستقیم با کار­فرما و روحیه­‌ی قوی مسئولیت­‌پذیری نسبت به پروژه، امکان یک خروجی مطلوب نخواهد بود، در واقع میشه گفت نگاه ما به کارمون اینطوریه که موفقیت کسب و کار مشتریمون، موفقیت آژانس برند سازی ذِن هست.

پک هدیه آژانس برندسازی ذِن

آیا پروژه­‌هایی که قبول می­کنید صرفا برای کسب درآمد هست یا هدف دیگه­‌ای رو هم دنبال می­کنید؟

ما از خلق کردن لذت می­بریم، اینکه برندی ایجاد یا بازآفرینی کنیم تا تحول مثبتی یا حرکت رو به جلویی براش اتفاق بیوفته، به ما انگیزه می­ده و باعث میشه با انرژی بیشتری به کارمون ادامه بدیم، ما در آژانس برند­سازی ذِن کمک می­کنیم که برند­های تاثیر گذاری خلق بشن، برای اونها مسیر رسیدن به موفقیت، رشد و توسعه رو هموار می­کنیم و با تکیه به خدمات متعهدانه، با کیفیت، حرف‌ه­ای و خلاقانه گروهمون سعی می­کنیم کنارشون باشیم تا رفته رفته به یک برند بسیار موفق تبدیل بشن.

پک هدیه آژانس برندسازی ذِن

به عنوان سوال آخر، هدف و چشم انداز آژانس برای آینده چیه؟

چشم انداز پنج ساله ما اینه که یک خانواده جهانی بزرگی از سازمان­‌ها و برند­های موفق تشکیل بدیم و در کنار هم آینده­‌ی بهتری برای دنیا بسازیم.

ممنون که به این مصاحبه کوتاه توجه کردید.

امروزه دیگه سبک کسب و کار­ها عوض شده و کم‌­کم سبک قدیمی بازاری طوری که چندین سال رواج داشت داره کم­رنگ و کم­رنگ­‌تر میشه و این تغییرات و همراه شدن با اون، شرط و شروطی داره که لازمه برای باقی موندن توی چرخه رقابت بهشون اهمیت بدیم، یکی از مهم­ترین شروط این رقابت، تخصص و حرفه­‌ای‌گری ما در نوع معرفی و ارائه کسب و کار خودمون هست که قطعا یکی از مواردی که می تونه به این موضوع کمک خیلی زیادی بکنه، مسئله برند­سازی هست و هرچقدر این برند­سازی قوی و حرفه‌­ای انجام بشه کمک بیشتری به ما خواهد کرد.

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار