سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

دکتر شادی عظیمی بنیان‌گذار برند معین

مصاحبه با دکتر شادی عظیمی بنیان‌گذار برند معین

خانم دکتر شادی عظیمی بنیان‌گذار برند معین هستن که این برند، تامین کننده ملزومات و تجهیزات کارگاه‌های آموزشی هست و از ارزشمندترین همراهان بطری بازار هستن. عنوان معین به معنی کمک کننده و تسهیلگر هستش. تا به حال ایشون به همراهی دکتر آیدین مهدیزاده تهرانی، بیش از 300 کارگاه آموزشی در ایران برگزار کردن و عضو انجمن بین‌المللی تسهیلگران در ایران هستن. به همین دلیل هم ما معتقدیم که پهلوان بازار هستن! توی مرام بطری بازار، پهلوان بازار، کسیه که یک تجارت موفق داره. و ما در این حوزه، بهتر از معین سراغ نداریم.

دکتر شادی عظیمی بنیان‌گذار کارگاه‌های معین
مصاحبه با دکتر شادی عظیمی بنیان‌گذار برند معین

لطف کنید خودتون رو معرفی کنین

من شادی عظیمی هستم. حدود 18 سالی میشه که درفضای توسعه، در ایران کار می کنم و به عنوان تسهیلگر در کنار تیم کاری‌مون، داریم فضایی را خلق می کنیم، که آدم‌ها توی این فضاها فرایند یاددهی و یادگیری را تجربه کنند. امروز دیگه با جرئت میتونم بگم این بخش از زندگی برام جذاب‌تر و هیجان انگیزتره.

یکم از خدمات معین برامون بگین

نمیدونم تا به حال این فضاها رو تجربه کردید یا نه؟ اصولی که توی این فضا حاکمه، حکایت از یک احترام بی نهایت به روح بزرگ انسانیت داره که درش مفهوم “دیگری” به معنای خاص معنا می شه. ما توی این فضا که سرشار از معنا و شراکته، بر سر هر خوان، که خیلی وقت‌ها جنسی از مهارت، دانش و یا نگرش داره، می‌نشنیم و دانایی‌هامون را با هم شریک میشویم و به داشته‌های هم احترام می‌گذاریم.


کارگاه‌های آموزشی معین

چرا معین شکل گرفت و هدفش چیه؟

ماها در تمام این سال‌ها یاد گرفتیم که احترام، احترام می‌یاره و این مثل یک قانون نانوشته برای ما، نه مفهوم که یک ارزشه. فضایی از جنس تجربه عریان زندگی، چیزی که نمیشه هیچ کدام از مفاهیم و اجزائش را ازش جدا کرد یا ازش غافل شد. به اعتقاد ما بزرگترین لذت بشر لذت یادگیری است و بالاترین نیازش خودشکوفایی. ما از تمام ماهیت بشر این دو نقطه را همواره در برنامه‌هامون تاکید داریم. ما اغلب برای دستیابی به این لذت  به بهانه‌های مختلف دور هم جمع می‌شویم که یک اسم هم براش داریم که بهش می گیم کارگاه …

به اعتقاد ما بزرگترین لذت بشر، لذت یادگیری است و بالاترین نیازش خودشکوفایی

دکتر شادی عظیمی

معمولاً کسانی که توی کارگاه‌های ما شرکت می‌کنند، توی یک روز کارگاهی علاوه بر محتواها و پیام‌هایی که در حال انتقال است، مفاهیمی چون حمایتگری، همکاری را هم مداوم تمرین می‌کنند.

«یکی از دوستان ما اعتقاد داره، کارگاه‌ها از جنس کوه نوردیه! یک روز صبح با کلی تجهیزات وارد کارگاه میشوی و تا انتهای روز قصد فتح یک قله از دانایی رو داری و البته از مناظر هم کمال استفاده را می کنی و تهش سرشار از یک لذت بی انتها میشوی و کلی انرژی و سبکی را با خودت به محل کار و زندگیت میبری»

اصولی که توی فضای معین حاکمه، حکایت از یک احترام بی نهایت به روح بزرگ انسانیت داره که درش مفهوم “دیگری” به معنای خاص، معنا می شه.

دکتر شادی عظیمی

توی کارگاه‌های ما، شما یک روز کنار ما زندگی را تجربه می کنی، یکی به محتوا فکر کرده، یکی ابزارها را آماده کرده، یکی یک غذای عالی تدارک دیده و یکی مسئول پذیرایی است و ترتیب کیک و چای یا آب میوه رو داده … خلاصه همه چی طراحی شده.

شنیدیم که پذیرایی کارگاه‌هاتون عالیه!

واقعیتش کارگاه‌های ما یک بخش عالی پذیرایی به مفهوم واقعی خودش رو داره، صبح‌ها با چای و قهوه و یک کیک خونگی که حکایت سلامتی، مزه و مفهوم تجربه بشر از خلق را باخودش همراه کرده است. تا اول مسیر حالت از همراهی خوب باشه، توی این بخش تقریباً به همه چی فکر شده. بطری‌های شیشه‌­ای آب، قهوه و فنجان‌­های شیشه‌ای و سرامیکی که با دقت هر چه تمام‌تر چیده میشوند و البته همه اینها حکایت از یک استاندارد جهانی داره و حاصل سال‌ها تجربه تیم بین المللی تسهیلگرانی است که برنامه را طراحی کرده و اجرا می کنند.

پذیرایی آبرومندانه کارگاه‌های آموزشی معین

بطری بازار چطور به شما کمک کرد؟

چند سالی می شه که به اتفاق دوستان و همراهی دکتر آیدین مهدیزاده تهرانی، یک برند کنار برگزاری کارگاه‌ها، به اسم معین راه انداختیم چون فکر می‌کردیم که یک کارگاه خوب، حتما باید ابزار ویژه و خوب داشته باشه. معین یک سری ابزارهای مورد نیاز کارگاه‌ها و جلسات را تامین می کنه. تقریبا همه چی داره. حتی بطری‌های آبمیوه و آب و بسته‌های ناهار. هدف ما از معین هم یک جور بسترسازی و توسعه است. امّا این بار، توسعه تجهیزات کارگاهی. فکر کنم توی ایران ما تنها تولید کننده این ابزارها هستیم. آشنایی ما با سایت بطری بازار و دیدن اون همه محصول فوق العاده، ما را به فکر درست کردن یک محصول جدید برای معین انداخت و ما تقریباً می تونم بگم 2000 عدد بطری برای کارگاه‌ها، همایش‌ها و سمینار تهیه کردیم، که توی همه‌اش شربت‌های خونگی ایرانی ریخته شد و این مدت که در برنامه‌های مختلف ازشون استفاده کردیم، بازخورد بسیار خوبی گرفتیم.

آشنایی ما با سایت بطری بازار و دیدن اون همه محصول فوق العاده، ما را به فکر درست کردن یک محصول جدید برای معین انداخت.

دکتر شادی عظیمی

برنامه‌های آینده معین چی هستن؟

واقعیتش اینه که معین یک حرف بزرگ داره که نمی‌دونم چقدر می تونه محققش کنه؛ اونم اینکه فرایند یادگیری یک فرصته که باید برای همه آنچه بطور مستقیم و غیرمستقیم بهش وصل میشه، فکر کرد. ما برای حداکثر استفاده از این فرصت، نیاز به حداکثر فکر، اندیشه و طراحی داریم، تا بتونیم از این فرصت، لذت یادگیری را بسازیم. معین قصد داره در آینده یک مرکز مشاوره و طراحی برای فرایندهای یادگیری باشه، تا هر کسی که قصد خلق یک فرصت داشته باشه، بتونه دغدغه‌هاش رو با تیم معین درمیون بگذاره و از بهترین تجهیزات داخلی که با قیمت مناسبی در اختیارش قرار داده میشه، استفاده کنه و دیگه دغدغه‌ای جز کیفیت محتوا و فرایند یادگیری نداشته باشه.

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار