سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

آقای علی گلی بنیان‌گذار برند های‌کافی

مصاحبه با آقای علی گلی بنیان‌گذار برند Hi Coffee

آقای علی گلی یکی از بهترین و دوست‌داشتنی‌ترین همراهان بطری‌بازار هستن. ایشون صاحب برند قهوه‌های سرددم های‌کافی Hi Coffe هستن و از بنیان‌گذاران کافه La Vida در شاهرود هستن.

لطف کنید خودتون رو معرفی کنین

سلام.

من علی گلی هستم، صاحب برند های‌کافی و چند سالی هست که به عنوان باریستا، در صنعت قهوه فعالیت حرفه‌ای خودم رو شروع کردم و بخش زیادی از زندگی خودم رو وقف قهوه کردم.

یکم از خدمات و محصولات های‌کافی برامون بگین

های کافی برند قهوه سرد دم یا کلدبرو (Cold Brew) من هستش.

قهوه‌های سرددم به نوشیدنی‌ای گفته میشه که طی زمان طولانی (18 تا 24 ساعت) با آب سرد با دم‌افزارهای مختلفی، عصاره‌گیری میشه و مشخصه‌های طعمی جذابی رو وابسته به قهوه و مدل عصاره‌گیری که داریم، در اختیار ما میذاره.

چرا های‌کافی شکل گرفت و هدفش چیه؟

یکی از دلایل شکل‌گیری های‌کافی، مسابقات ملی کلدبرو بود، که با توجه به استقبال خوبی که شد و بازخوردهایی که از کافه‌ها و مهمون‌های کافه‌ها گرفتم، تصمیم گرفتم این برند رو توسعه بدم.

بطری بازار چطور به شما کمک کرد؟

یکی از بخش‌های مهم در فروش هر محصول، نوع ارائه است.

با آشنایی من با پیج اینستاگرام بطری بازار و سایتش و تنوع محصولاتی که توی پیج دیدم، تونستم بطری مناسب برای ارائه محصولم رو پیدا کنم، که جذابیت بصری بالایی داره.

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار