سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

بطری هدیه تبلیغاتی مدرسه بازاریابی تهران

مدرسه بازاریابی آموزش‌های تخصصی مارکتینگ و برندینگ و مشاوره‌های این حوزه رو انجام میده. تصوایر زیر مربوط به بطری هدیه تبلیغاتی مدرسه بازاریابی تهران هستش که برای شب یلدا به دیگران هدیه دادن.

گذرمون به بطری بازار از اونجا افتاد که تصمیم گرفتیم برای هیئت علمی مدرسه بازاریابی هدیه‌ای برای شب یلدا تهیه کنیم. همکاران طراح محصولمون دست به کار شدن و در کنارقصه طویلی که گیفت‌هامون داشتن، برای گذاشتن آب انار داخل جعبه‌ها، بطری‌های کوچیک و جذاب بطری بازار رو سفارش دادیم.

شما هم اگر میخواستین چیزی شبیه هدیه تبلیغاتی مدرسه بازاریابی تهران به دیگران هدیه بدین، یه سر به راسته بطری فروشان و راسته طرح فروشان بزنین.

واکنش کسانی که هدیه را دریافت کردند

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار