سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

بطری و بسته‌بندی شکلات دست‌ساز گروه آپامه

پهلوان بطری بازار عاشق کسب و کارهاییه که با امید و باور شروع به کار می‌کنن و رویاهای خودشون رو دنبال می‌کنن. یکی از این کسب و کارها، گروه آپامه‌ست که شکلات‌های دست‌ساز تولید می‌کنن. بطری شکلات دست‌ساز میتونه قدم جدیدی در صنعت شکلات باشه که این گروه، پیش‌قدم شدن. آپامه یعنی خوش‌رنگ.

بطری شکلات دست‌ساز گروه آپامه

داستان شکلات دست‌ساز آپامه:

آپامه با یه اتفاق شروع شد! یه اتفاق نه چندان جذاب که نتیجه خیلی خوبی داشت و باعث یه شروع شیرین شد.
آپامه یه گروهه که سعی داره لحظه‌های آدما رو پر از خاطره‌های شیرین کنه.

خاطرات شیرین با شکلات‌های دست‌ساز آپامه

گروه apame.chocolate چند وقته با تولید شکلات‌های دست‌آفریده کار خودش رو شروع کرده، شکلات‌هایی که با طرح‌ها و مزه‌های متنوع و متفاوت، تجربه متفاوتی از خوردن شکلات رو بهتون میده.

طعم‌ها و مزه‌های مختلف شکلات دست‌ساز گروه آپامه


طعم‌های پرتقال، فندق، نارگیل، بادام زمینی، به، کارامل و کرم وانیل در حال حاضر طعم‌های داخل شکلات‌های ما هستن و به زودی مجموعه جذاب‌تری از طعم‌ها رو به این لیست اضافه می‌کنیم.

فیلینگ‌های متفاوت شکلات دست‌ساز گروه آپامه

شکلات دست‌ساز، هدیه مناسب:


شکلات‌هایی که با بسته‌بندی جذاب و طرح‌های جذاب‌تر حتی می‌تونه هدیه بسیار با ارزشی باشه برای کسایی که دوسشون داریم.

شکلات دست ساز هدیه گروه آپامه

استودیو عکاسی تهران:


این برند با همکاری یه تیم حرفه‌ای عکاسی به نام Tehran Photography Studio و عکس‌هاش، پیج اینستاگرامش رو راه انداخت و الان در خدمت همه شکلات‌دوست‌های خوش سلیقه‌ست که می‌خوان یه تجربه متفاوت از شکلات داشته باشن.

استودیو عکاسی تهران – Tehran Photography Studio

بطری بازار:

بسته بندی محصولات شما، عنصر مهمی در کسب و کار شما هستن. شما چه فکری برای بسته بندی خودتون کردین؟

بطری شکلات دست ساز که این گروه برای محصولات خودشون استفاده کردن، مدل قطره بطری بازاره که میتونین داخل لینک زیر، باهاش بیشتر آشنا شین:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار