جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و … لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و …

لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

بُطری بازار

پهلوانِ بازار شو!

Search
Close this search box.

جار و ظروف بسته‌بندی میوه خشک سامی فروت

پدرها و مادرها، عاشق فرزندان خودشونن، و هر کاری برای سلامتی اونها انجام میدن. چقدر قشنگ میشه که آدما، در عین اینکه پدر و مادر بهتری میشن، کسب و کاری هم راه بندازن و آینده بهتری برای خودشون و خانواده خودشون بسازن. سامی فروت داستان یک کسب و کار خانوادگیه، که به لطف حضور سام، فرزند این خانواده، شکل گرفت. خدا پشت و پناهشون باشه. بطری بازار هم وسیله‌ست و جار و ظروف بسته‌بندی میوه خشک سامی فروت، بهونه.

صاحب برند سامی فروت

علی علیزاده هستم فارغ‌التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه امیرکبیر. صاحب برند “زی زی” در زمینه پوشاک و “سامی فروت” در حیطه خشکبار و آجیل.

داستان سامی فروت

سامی فروت زمانی شکل گرفت که خدا به ما فرزندی هدیه داد که علاقه‌ای به میوه‌ها نداشت. با پزشک‌های تغذیه زیادی مشورت کردیم ولی تلاشمون نتیجه نداد. تا اینکه یه روز خیلی اتفاقی توی اینترنت در مورد خواص میوه خشک مطالعه کردیم و امتحان کردیم و خوشبختانه “سام” خیلی میوه خشک دوست داشت. مشکل اصلی اینجا بود که
برای تهیه میوه خشک‌های سالم و بهداشتی خیلی دردسر داشتیم. یا سالم و یه دست نبودن یا بهداشتی نبودن یا به مقدار کم عرضه نمی‌شدن.
بعدها متوجه شدیم که پدر و مادرهای زیادی این مشکل رو دارن .
ایده تهیه و فروش میوه‌های خشک سالم و بهداشتی و دست‌چین از اینجا شکل گرفت و به این ترتیب سامی فروت متولد شد.

محصولات سامی فروت

محصولات سامی فروت شامل آجیل و میوه خشک و لواشک هستن.
البته بیشتر تمرکز ما روی میوه‌های خشک دست‌چین و کاملا بهداشتی هست.
محصولات ما علاوه بر اینکه از میوه‌های سالم تهیه میشن کاملا بهداشتی خشک میشن و دست‌چین شده هستن. هیچ دورریزی ندارن و بهترین تغذیه برای تمام سنین مخصوصاً کودکان هستن.

بسته‌بندی میوه خشک و چرایی شیشه جار

ما دوست داشتین یه بسته‌بندی میوه خشک ساده و در عین حال شیک و جذاب داشته باشیم. جعبه و پاکت و شیشه‌ها رو به خاطر سلایق مختلف انتخاب کردیم ولی خب بسته‌بندی‌های شیشه بسیار بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

بطری بازار و بسته‌بندی میوه خشک

ما بطری بازار و انتخاب کردیم چون علاوه بر محصولات با کیفیتش، یه تیم کاملا حرفه‌ای داره که به مشتری و خواسته‌هاش احترام میذارن. به معنای واقعی برای ما لذت‌بخشه کارکردن با بطری بازار. خلاصه بگم که خیالمون بابت تهیه شیشه‌ها راحته. تنوع، خلاقیت و زیبایی، همه توی بطری بازار هست.

محصولاتی که توسط این برند استفاده میشن رو، میتونین در این صفحات ببینین:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار