سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

طراحی بطری آب Ty Nant و احساس موج آب

توی این مطلب یکی از جالب‌ترین بطری‌های آب معدنی دنیا و طراحش رو معرفی میکنیم. کیه که ندونه طراحی بطری و بسته بندی یکی از وامل مهم فروش هر محصولیه؟ مخصوصاً محصولی مثل آب، که هیچی نیست!

بخشی از کتاب راس لاوگراو

شرکت Ty Nant از طراح مشهور انگلستانی Ross Lovegrove خواست تا یک بطری آب طراحی کنه و ایشون هم با الهام از موج‌های آب، فرمی رو خلق کردن تا قبل از اون تولیدش غیرممکن به نظر می‌رسید.

طرح‌های مختلف راس لاوگراو

عزم راسخ و اشتیاق شرکت Ty Nant برای نوآوری، این بطری پیشگام رو متولد کرد و یک اثر پیشرو هنری رو به وجود آورد که قالب‌سازی سنتی رو حرکت داد و قوانین طراحی بطری پت رو دوباره نوشت.

قالب بطری آب Ty Nant

این بطری در سال 2001 در برنامه Harrods معرفی شد. این شرکت، برای معرفی این بطری از مدلی به نام Adriana Sklenarikova استفاده کرد و تصاویری با الهام از منحنی‌ها خلق کرد تا مفاهیمی از قبیل خلوص، روان بودن و زیبایی فرم رو منتقل کنه.

مدل سه بعدی بطری آب

سطح موّاج این بطری پت، حرکت موج‌های آب رو القا میکنه که خیلی با اصالت، جذاب و اقواکننده به نظر میاد.

طراحی دستی ایده بطری آب معدنی

یکی از نکات جالب این بطری اینه که بعد از ثبت طرح و تولیدش، یک شرکت تولیدکننده ظروف شیشه‌ای، لیوانی رو طراحی و تولید کرد که خیلی شبیه این بطری بود. بعد از کلی کشمکش، اگرچه که صنعت این 2 شرکت با هم متفاوت بود، ولی چون آب و لیوان در کنار هم استفاده میشن، و خطوط لیوان هم شباهت خیلی زیادی به بطری داشت، رای به نفع بطری داده شد و از تولید اون لیوان هم جلوگیری شد.

لیوان شیشه‌ای Sorgente

از سال 2008 هم شرکت Ty Nant یک نمونه صورتی از این بطری تولید کرد تا حمایت خودش رو از مبتلایان به سرطان سینه اعلام کنه و بخشی از سودش رو برای برطرف کردن این مشکل صرف کنه.

توی این ویدیو میتونین توضیحات ایشون رو درباره طراحیش ببینید.

منابع عکس و متن:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار