سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

بطری بازار حامی دوسالانه طراحان بسته‌بندی

بطری بازار حامی دوسالانه طراحان بسته‌بندی ایران

وب سایت بسته‌ها، برگزارکننده دوسالانه طراحان بسته‌بندی با انگیزه‌ها و تلاش‌های شخصی و با حمایت گروهی از اساتید و پیشکسوتان طراحی بسته بندی شکل گرفته است. دغدغه اصلی بسته‌ها توسعه، رشد و ارتقای جایگاه طراحی بسته بندی در جامعه است. بسته‌ها از طریق به نمایش گذاشتن آثار طراحان بسته بندی مستقل حرفه ای‏، استودیوهای درون سازمانی، آژانس‌های تبلیغاتی و دانشجویان با استعداد خلاق و در اختیار گذاشتن اطلاعات تماس و شیوه ارتباط با آنها، سعی دارد تا تولید کنندگان را در یافتن طراحان متخصص و حرفه‌ای یاری دهد. این سایت به هیچ گروه، نهاد و یا سازمانی، اعم از دولتی و خصوصی گرایش نداشته و به صورت مستقل اداره می‏‌شود. 

وبسایت بسته‌ها

وب‌سایت‌بسته‌ها فراخوان «سومین دوسالانه‌ی طراحان بسته‌بندی کشور» را اعلام و از شمـا دعـوت می‌کنـد تا با ارسـال آثـارتـان در تنهـا رویداد مستقل دیزاین بسته‌بندی ایران شرکت نمایید.

سومین دوسالانه طراحان بسته‌بندی ایران

حامیان رویداد

بطری بازار نیز به عنوان حامی این رویداد از شما دعوت میکند تا با ارسـال آثـارتـان در تنهـا رویداد مستقل دیزاین بسته‌بندی ایران شرکت نمایید.

حامیان سومین دوسالانه طراحان بسته‌بندی ایران

بخش‌های رویداد

این رویداد از دو بخش تشکیل شده است. بخش حرفه‌ای که این بخش به منظور رقابت میان طراحان و استودیوهای دیزاین مستقل، استودیوهای دیزاین درون سازمانی و آژانس‌های تبلیغاتی ایجاد شده است. محدودیتی در تعداد آثار ارسالی به این بخش وجود ندارد اما تنها آثاری پذیرفته می‌شوند که سفارش‌دهنده‌ واقعی داشته و تا مهر ۱۳۹۸ چاپ و تولید شده‌ باشند. برای اثربخشی بیشتر و ایجاد فضای رقابتی هدفمندتر در این بخش  ۳ رویکرد مستقل در نظر گرفته شده است.

بخش حرفه‌ای

بخش ایده‌ها و خلاقیت‌های تجربی که این بخش به منظور شناسایی و حمایت از تجربه‌ها و ایده‌های خلاقانه‌‌ای که قابل اجرا بوده اما به مرحله‌ی چاپ و تولید نرسیده‌اند ایجاد شده است. در این بخش طراحان مستقل حرفه‌ای، دانشجویان طراحی گرافیک، طراحی صنعتی و استودیوهای دیزاین از طریق ارائه‌ی راه‌کار‌های خلاقانه و بدیع برای دیزاین بسته‌بندی انواع کالاها و یا خدمات، با یکدیگر رقابت می‌کنند. محدودیتی در تعداد آثار ارسالی به این بخش وجود ندارد. آثار ارسالی برای شرکت در این بخش (در صورت انتخاب) باید به صورت ماکت و یا پرینت ۳ بعدی به همراه توضیحات کامل در مورد روند دیزاین و شکل‌گیری ایده ارائه شوند.

بخش ایده‌ها و خلاقیت‌های تجربی

جوایز رویداد

در کنار جوایز نقدی و … این رویداد، شاید جذاب‌ترین جایزه این رویداد، تندیس آن باشد. تندیس دست‌ساز بسته‌ها با الهام از بسته‌بندی‌های اولیه (کیسه‌های دوخته شده از پوست حیوانات) طراحی شده و به عنوان نمادی از اولین نشانه‌های حضور بسته‌بندی در زندگی بشر به برگزیدگان رویدادهای سالانه بسته‌ها اهدا می‌شود. این تندیس به صورت دستی در تعداد محدود با استفاده از برنز و تکنیک ریخته‌گری مومی ساخته می‌شود و پس از آن با استفاده از اسید پتینه کاری شده و در نهایت پرداخت و بر روی پایه‌ نصب می‌شود. ساختار اولیه و قالب اصلی تندیس بسته‌ها توسط مسیح احمدی از هنرآموزان ممتاز استاد پرویز تناولی طراحی و تولید شده است.

تندیس سومین دوسالانه طراحان بسته‌بندی ایران

تقویم رویداد

مهلت ارسال آثار: ۱ آبان ۱۳۹۸

• به دلیل برنامه‌ریزی برای انتشار کتاب و چیدمان نمایشگاه، مهلت ثبت نام و شرکت در فراخوان تمدید نخواهد شد.

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان: اواخر آبان‌ماه ۱۳۹۸
افتتاح نمایشگاه: ۶ دی‌ماه ۱۳۹۸
برگزاری نمایشگاه:‌ از ۶دی‌ماه تا ۱۶ دی‌ماه

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار