سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

4 مزیت بطری شیشه‌ای برای نوشیدنی

4 مزیت بطری شیشه‌ای برای نوشیدنی

از زمان‌های خیلی قدیم، به ما ثابت شده که شیشه میتونه ماده مناسبی برای بسته‌بندی نوشیدنی‌ها باشه. بطری‌های شیشه‌ای کاربرد خیلی خوبی توی محافظت از محصول داخل خودشون و مراقبت از عوامل خارجی دارن. توی این مطلب، درباره 4 مزیت بطری شیشه‌ای برای نوشیدنی حرف میزنیم.

4 مزیت بطری شیشه‌ای برای نوشیدنی
4 مزیت بطری شیشه‌ای برای نوشیدنی

حفظ طعم و تازگی

وقتی در مورد بسته‌بندی توی بطری شیشه فکر میکنیم، اصلاً لازم نیست که نگران از دست رفتن طعم و مزه نوشیدنی باشیم. شیشه یک ماده رسوخ‌ناپذیره، که هوا و مایعات بیرون بطری رو، دور از محصول نگه میداره، و معنیش اینه که بطری شیشه هیچ تاثیری روی محصول داخل خودش نمیذاره. به علاوه اینکه دمای خارجی، تاثیری روی فرم بطری نمیذاره. برعکس بطری‌های پلاستیکی که ممکنه ذوب بشن یا روی محصول تاثیری بذارن. بطری‌های شیشه‌ای همچنین تا حدودی دمای داخل بطری رو هم حفظ میکنن که کمک میکنه محصول داخلش، فاسد نشه.

امنیت نوشیدنی

شیشه یکی از امن‌ترین موادیه که شما میتونین برای محصولات مصرفی، استفاده کنین. این ماده غیرسمی هستش و به هیچ پوشش دیگه‌ای از مواد دیگه نیاز نداره. حتی استانداردهای سازمان FDA هم نشون میده که چرا این ماده در این حد وسیع برای بسته‌بندی استفاده میشه.

خوشایندی بسته‌بندی در فروشگاه

شیشه، همیشه تو ذهن مخاطبان، معنی کیفیت اعلاء میداده و خواهد داد. عمر بطری شیشه روی قفسه مغازه خیلی بالاست و تغییر رنگ و … نمیده. شیشه‌های بطری بازار، شفاف هستن و میتونن محصول شما رو خوب نمایش بدن. رنگ‌بندی مختلف شیشه هم میتونه به فروش و بازاریابی و برندینگ شما هم کمک کنه.

سازگاری با محیط زیست

بطری‌های شیشه‌ای که کاملاً از مواد خام و نه بازیافتی تهیه میشن، میتونن بارها و بارها بازیافت بشن. استفاده از شیشه به دورریزی کمتر مواد هم منجر میشه. که خودش مساله مهمی برای مصرف‌کنندگانی که به این موضوعات اهمیت میدن به حساب میاد.

منابع عکس و متن:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار