سبد خرید

حساب کاربری

فروشگاه

Search
Close this search box.

5 دلیل کوچ کردن از بطری شیشه به پت

5 دلیل کوچ کردن از بطری شیشه به پت

وقتی از بسته‌بندی نوشیدنی صحبت میشه، بطری‌های شیشه‌ای به سرعت میان تو ذهن ما. ولی خیلی از صاحبان صنایع، دارن آگاهانه به سمت بطری‌های پلاستیکی، و مخصوصاً پت کوچ میکنن. اگر هنوز مطمئن نیستین که این کار رو بکنین یا نه، این 5 دلیل کوچ کردن از بطری شیشه به پت رو در نظر داشته باشین.

5 دلیل کوچ کردن از بطری شیشه به پت
5 دلیل کوچ کردن، از بطری شیشه به پت

تولید بطری با هزینه کمتر

هزینه تولید و میزان مصرف مواد بطری‌های پت خیلی کمه. به همین سادگی! درباره کیفیت هم، ماده پت، یکی از معدود موادی هستش که تاثیر کمی از هزینه تولید می‌پذیرن. یعنی اگر بخواین هزینه تولید رو کاهش بدین، چیز زیادی از دست نمیدین.

حمل و نقل ارزان‌تر بطری

پلاستیک‌ها خیلی سبک‌تر از شیشه هستن، و همین موضوع باعث میشه که هزینه حمل و نقل کمتری هم داشته باشن. چون سوخت کمتری برای انتقال از یک نقطه به نقطه دیگه مصرف میکنن.

دوام بالای بطری پت

واضحه که حمل و نقل بطری‌های پت، نیاز به مراقب کمتری نسبت به بطری شیشه داره، که این هم باعث میشه که شما هزینه بالاسری کمتری بابت پِرتی تولید بدین. چون آسیب‌پذیری پایین‌تری هم دارن، موقع پر کردن و تولید توی کارخونه هم، خسارت کمتری میزنن.

بهینه بودن بطری پت

بطری‌های پت به خاطر دیواره نازکی که دارن، علاوه بر مسائل حمل و نقل، شما میتونین اونا رو راحت‌تر کنار هم بوسیله شرینک و تکنیک‌های دیگه، بسته‌بندی کنین. وزن کمتر و آسیب‌پذیری کمتر اونها هم، توی انبارداری به تجارت شما کمک میکنه.

شباهت زیاد با بطری شیشه

خیلی از برندها ترجیح میدن که سمت بطری پت نرن، چون ممکنه محصولشون ارزون به نظر بیاد. ولی تکنولوژی‌های امروزه، به این مساله کمک کردن و باعث شدن که بتونیم پرداخت نهایی تولید شبیه شیشه داشته باشیم.

منابع عکس و متن:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار