جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و … لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و …

لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

بُطری بازار

پهلوانِ بازار شو!

Search
Close this search box.

لیبل خلاقانه بطری کوکاکولا برای کریسمس

شرکت کوکاکولا به کارهای خلاقانه برای جلب توجه در مناسبت‌های مختلف معروفه و کمپین‌های تبلیغاتیش، اصولاً خیلی فراگیر میشه. گاهی با خود بطری و لیبل اون هم شوخی میکنه. توی این مطلب میتونین لیبل خلاقانه بطری کوکاکولا رو برای کریسمس ببینید.

لیبل خلاقانه بطری کوکاکولا برای کریسمس

بطری‌های کریسمس کوکاکولا، با لیبل‌هایی وارد بازار میشن که به یک ربان پاپیونی شکل تبدیل میشن. این لیبل در ظاهر معمولی به نظر میاد، ولی وقتی از بدنه یه قسمتی رو جدا کنین و بکشینش، یه نواری ظاهر میشه. با این حرکت، یه حسی از شگفتی در مخاطب ایجاد میشه.

نحوه عملکرد لیبل بطری کوکاکولا

علاوه بر این، کوکاکولا، یه هدیه موسیقیایی هم تقدیم مخاطب میکنه. به این شکل که یه کد 12 جزئی روی لیبل مجود داره که مشتری میتونه بره داخل سایت و با وارد کردنش، 25 قطعه موسیقی از گروه‌های موسیقی محبوب مردم هدیه بگیره. اولین بار این لیبل‌ها در سال 2013 و روی بطری‌های 1.75 لیتری اجرا شد.

شگفتی مردم از دیدن لیبل بطری کوکاکولا

منابع عکس و متن:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار