جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و … لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و …

لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

بُطری بازار

پهلوانِ بازار شو!

Search
Close this search box.

طراحی بطری عطر برند F1 و پرینت سه‌بعدی فلز

طراحی بطری عطر F1 توسط آقای Lovegrove که به طراحی توسط تکنیک generative modeling و ساختارهای طبیعی معروف هستن، انجام شده و به صورت مستقیم با فلز، پرینت سه بعدی شدن. این بطری‌ها با همکاری برند Formula 1 و Designer Parfums و Ross Lovegrove Studio ساخته شدن و اولین محصولات F1 برای ورود به بازار عطرها هستن و به حس خوشایند بویایی طرفداران پر و پا قرص F1 کمک می‌کنن. بوی لاستیک سوخته، روغن ترمز و آسفالت خیس! البته این عطرها واقعاً بوی لاستیک سوخته نمیدن، ولی یه حس مشابهی رو ایجاد می‌کنن. بازی کردن با عناصری مثل فلفل سیاه، مُشک، ترنج، چرم و … این عطر در 5 مدل، آدرنالین توی هیجانات Formula 1 رو ایجاد میکنه.

طراحی بطری عطر Formula 1

مهندسی پیشرفته Formula 1 ، خطوط نرم و طبیعی و قوانین فرم، برای Ross Lovegrove یک منبع غنی برای طراحی بود. توی این مورد، پرینت سه بعدی، تنها روش تولید بود که می‌تونست روح مسابقات F1 رو توی خودش داشته باشه.

ما در حال استفاده از میراث و قوانین ورزشی هستیم تا یک برند عطر منحصر به فرد خلق کنیم که رویکرد دنیای عطر رو با ارزش‌های اصلی مسابقات Formula 1 ترکیب کنه. اولین برندی که از پرینت سه بعدی در صنعت عطر استفاده میکنه، خودش یک دستاورد بزرگه، و ما به دنبال این هستیم که در آینده هم در همین راستا پیشرفت ایجاد کنیم تا مشتریان بتونن طرح‌های شخصی‌سازی شده خودشون رو خلق کنن.

Dilesh Mehta, Designer Parfums Chairman & CEO

لایه بیرونی که یک قاب پیچ در پیچ با الهام از فرم‌های طبیعی هستش، از محفظه درونی عطر محافظت میکنه و با فلز، پرینت سه بعدی شده. این طراحی، یه جورایی یادآور شاسی فلزی خودروها هم هست. این اسکلت، یه حس لامسه و زیبایی بصری خارق‌العاده‌ای رو خلق کرده که مثل عطر توی خودش، پیچیده‌ست. همه این عناصر کنار هم، یه حس خاصی از لوکس بودن، رقابت و هیجان رو با خودش داره. این بطری‌ها حتی یک مدل زنونه هم دارن، چون 44% مخاطبان F1 هم از زنان هستن. وقتی عطر تموم شه، قابلیت جایگزینی داره. ایده اصلی این بوده که بدنه بیرونی رو مثل یک جایزه پیش خودتون نگه دارین، همونطور که شایسته‌اش هم هست.

بطری‌ها همونطوری که لوکس به نظر میرسن، قیمت‌شون هم باهاشون هماهنگه. از هر مدل 20 عدد وجود داره و با قیمت 10.000 دلار فروخته میشه و اولین بار در Formula 1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix 2019 فروخته میشه. بعد از اون، با قیمتی کمتر تولید میشن و به عموم مردم عرضه میشن.

منابع عکس و متن:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار