جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و … لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

جهتِ عملکرد درست سایت، درگاه پرداخت، پشتیبانی و …

لطفاً فیلترشکن خود را قطع کنین

بُطری بازار

پهلوانِ بازار شو!

Search
Close this search box.

بطری جنگ ستارگان: همکاری کوکاکولا و دیزنی

کوکاکولا یکی از شرکت‌هاییه که به خلاقیت در طراحی بسته‌بندی و بطری‌هاش معروفه. توی یکی از آخرین فعالیت‌هاشون، با دیزنی همکاری کردن و یه بطری مناسب جنگ ستارگان طراحی کردن.

کوکاکولا حاضره راه زیادی رو طی کنه، حتی تا کهکشان! تا همیشه نوشیدنی‌هاش خواستنی باشه. این بطری‌ها برای رونمایی فیلم Star Wars: Galaxy’s Edge در پارک دیزنی آماده شدن. کوکاکولا هر ساله صدها محصول جدید تولید میکنه تا به مردم اون چیزی رو که میخوان بده، و در بسته‌بندی‌هاش خلاقیت داشته، امّا نه مثل این. بطری‌های کروی که با فضای فیلم جنگ ستارگان همخونی داره، و استفاده از خطوط نوشتاری متناسب با روح فیلم.

بطری جنگ ستارگان: همکاری کوکاکولا و دیزنی

آقای Scott Trowbridge که مدیر خلاقیت دیزنی هستش میگه: اولش که ما رفتیم سراغ کوکاکولا و بهشون پیشنهاد دادیم که محصول‌شون رو وارد کهکشان جنگ ستارگان کنن، اونها به سرعت این فرصت رو تشخیص دادن که می‌تونن نوشیدنی دوست داشتنیشون رو به شکلی که مناسب داستان باشه ارائه کنن. و این اتفاق خیلی باحال بود.

صندوقچه بطری‌ها

این فیلم، طرفداران جنگ ستارگان رو با یه تجربه چند حسی، وارد فضای خودش میکنه. از خلبانی Millennium Falcon گرفته تا ساختن Lightsaber و حتی خوردن در Oga’s Cantina . برای اولین بار، طرفداران میتونن به سبک خودشون توی ماجراهای جنگ ستارگان حضور داشته باشن. به تمام جزئیات فضای فیلم توی پارک دیزنی هم فکر شده.

محصولات مختلف کوکاکولا

بیش از 40 سال، مردم درباره ورود به دنیای جنگ ستارگان رویاپردازی کردن. با این کار، میشه به مهمانان این فرصت رو داد که رویاشون به حقیقت بپیونده. سازندگان این رویداد ادعا میکنن که به همه جزئیات فکر کردن. این جزئیات شامل خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های 14-acre land هم میشه. دیزنی و کوکاکولا، از همون موقع که Disneyland در سال 1955 و Walt Disney World در سال 1971 ساخته شد، همیشه شرکای خوبی برای هم بودن.

بطری جنگ ستارگان

به قول والت دیزنی: این یه جور تفریحه، که غیرممکن رو انجام بدی. این اتفاق یه فرصت برای کوکاکولا بوده تا با فضایی متفاوت با مشتریای خودش در ارتباط قرار بگیره. این پروژه حدود 3 سال پیش شروع شده. کوکاکولا چندین نمونه اولیه و طرح رو امتحان کرده تا اینکه بالاخره به طرح مورد نظر رسیدن. این بطری‌ها، به صورت مشترک، به نام کوکاکولا و دیزنی ثبت شدن.

تیم طراحی سعی کرده چیزی رو طراحی کنه که اینطور به نظر بیاد که همین الان از سفینه بیرون اومده و جا مونده، و شما بهش دسترسی پیدا میکنی. به طوری که با خط داستان جنگ ستارگان هم سازگار باشه. ایده نحوه نوشتار خطوط هم از آرشیو کوکاکولا برای زمانی که داشتن فرم لوگوی کوکاکولا رو به زبان‌های مختلف می‌نوشتن بیرون اومده.

منابع عکس و متن:

درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار