تماس تلفنی پاسخگو نیستیم. | شماره واتساپ: 09195661842
تماس تلفنی پاسخگو نیستیم. | شماره واتساپ: 09195661842

طراحی بطری آب معدنی ICE

هدف از طراحی این بطری آب معدنی، انتقال احساس خنکی آب است. مساله ای که میتواند در هیجان مصرف کننده و فروش آب معدنی تاثیر بسزایی داشته باشد. بنابراین از فرم آشنای مکعبی قالب های یخ الهام گرفته شد.

جهت رفع یکی از مهمترین دغدغه های امروز کشور، یعنی مساله محیط زیست، مواد پیشنهادی شامل PET و افزودنی D2W میباشد. d2w نام افزودنی است که قبل از فرآیند تولید به میزان 1% به پلاستیک افزوده می شود و محصول نهایی را از طریق اکسایش زیست تخریب پذیر می کند و موجب بازگشت نهایی پلاستیک به طبیعت در زمانی کوتاه می گردد. لازم به ذکر است، این افزودنی دارای تاییدیه استفاده درجه غذایی (Food Grade) میباشد.

این طرح منتخب بخش خلاقیت های تجربی سومین دوسالانه آثار طراحان بسته بندی کشور شد.


[ht-ctc-chat call_to_action=”ثبت سفارش طراحی و خدمات جانبی”]
درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار

پهلوان بازار شو!

اگر سوال شما، جزء سوالات متداول نیست، توی واتساپ در خدمتیم

  • خیر
  • زمان ارسال یا تحویل حضوری محصولات موجود: 7 الی 14 روز فقط روزهای یکشنبه و چهارشنبه و محصولات پیش‌خرید شده: 1 الی 3 هفته
  • خیر
  • داخل تهران با الوپیک، اسنپ، تپسی و … ارسال میشه. قبل از ارسال، از طریق واتساپ، به شما اطلاع داده میشه. هزینه ارسال متغیر است و با شما هماهنگ نمیشه. بعد از تحویل سفارش به راننده، برای شما اسکرین‌شات ارسال میشه.
  • شهرستان، با باربری ارسال میشه. سفارشات شهرستان درب منزل تحویل داده نمیشن و لازمه تشریف ببرین نمایندگی اون باربری در شهر خودتون و تحویل بگیرین. بعد از ارسال براتون بارنامه ارسال میشه. سفارش شما رو ما به پیک تحویل میدیم تا به باربری ببره، کارهای اداری تحویل رو انجام بده، و برگرده پیش ما و رسید رو تحویلمون بده. این هزینه (40.000 تومن) درون شهری هست که ما از شما دریافت میکنیم. به این مبلغ، هزینه انتقال بین شهری اضافه میشه، که شما در زمان تحویل گرفتن، اون رو به باربری می‌پردازین.
  • بله. وقتی سفارش آماده شه خدمتتون اطلاع میدیم و شما میتونین تشریف بیارین.
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial