تماس تلفنی پاسخگو نیستیم. | شماره واتساپ: 09195661842
تماس تلفنی پاسخگو نیستیم. | شماره واتساپ: 09195661842

طراحی بطری محصولات مراقبت از مو برند JACI

طراحی بطری محصولات مراقبت از مو برای شرکت آمریکایی JACI انجام شد. ارتباط ما از طریق سایت Behance شکل گرفت. از آنجایی که بازار هدف این شرکت، بازاری جهانی بود، در این طراحی سعی شد تا فرمی بین المللی طراحی شود.

در روند پروژه، ایده محافظت از موهای مشتری شکل گرفت، که بر اساس آن، نواری به دور بطری پیچیده شد. نواری که در انتهای آن، لوگوی شرکت درج خواهد شد. محصولات این شرکت شامل نرم کننده مو، تقویت کننده مو، لوازم آرایشی و بهداشتی، کرم پوست و … است.

این طرح منتخب بخش خلاقیت های تجربی دومین دوسالانه آثار طراحان بسته بندی کشور شد.


[ht-ctc-chat call_to_action=”ثبت سفارش طراحی و خدمات جانبی”]
درباره بطری بازار

اگر برای کسب و کار، کافه، رستوران و محصولات خودتون، نیازی به بطری و جار و ظروف بسته‌بندی داشتین، یه سر به صفحه بازارچه خرید بطری و جار ما بزنین. توی این بازارچه، انواع بطری و جار و ظروف بسته‌بندی میفروشیم.

اگر هم نیاز به طراحی بطری، جار و یا بسته‌بندی و لیبل داشتین، یه سر به صفحه طراحی بطری و جار ما بزنین. براتون طراحی اختصاصی انجام میدیم، یه جوری که همه انگشت به دهن بمونن. خلاصه که در خدمتیم.

راستی! پهلوانان بازار ما رو دیدین؟ توی این صفحه، کسب و کارهای موفق، بسته بندی، بطری و جار این برندها رو معرفی میکنیم. شما هم میتونین یکی از اونها باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

شبکه‌های اجتماعی بطری بازار

پهلوان بازار شو!

اگر سوال شما، جزء سوالات متداول نیست، توی واتساپ در خدمتیم

  • خیر
  • زمان ارسال یا تحویل حضوری محصولات موجود: 7 الی 14 روز فقط روزهای یکشنبه و چهارشنبه و محصولات پیش‌خرید شده: 1 الی 3 هفته
  • خیر
  • داخل تهران با الوپیک، اسنپ، تپسی و … ارسال میشه. قبل از ارسال، از طریق واتساپ، به شما اطلاع داده میشه. هزینه ارسال متغیر است و با شما هماهنگ نمیشه. بعد از تحویل سفارش به راننده، برای شما اسکرین‌شات ارسال میشه.
  • شهرستان، با باربری ارسال میشه. سفارشات شهرستان درب منزل تحویل داده نمیشن و لازمه تشریف ببرین نمایندگی اون باربری در شهر خودتون و تحویل بگیرین. بعد از ارسال براتون بارنامه ارسال میشه. سفارش شما رو ما به پیک تحویل میدیم تا به باربری ببره، کارهای اداری تحویل رو انجام بده، و برگرده پیش ما و رسید رو تحویلمون بده. این هزینه (40.000 تومن) درون شهری هست که ما از شما دریافت میکنیم. به این مبلغ، هزینه انتقال بین شهری اضافه میشه، که شما در زمان تحویل گرفتن، اون رو به باربری می‌پردازین.
  • بله. وقتی سفارش آماده شه خدمتتون اطلاع میدیم و شما میتونین تشریف بیارین.
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial